Piłkarze Polesia Kock obrazili się na trenera i oddali mecz...

• autor: EastFlare07, 2010-09-14 20:10
Piłkarze Polesia Kock obrazili się na trenera i oddali mecz Pucharu Polski walko

Największą sensacją minionej kolejki była porażka Polesia Kock z Czarnymi Dęblin, a zwłaszcza jej rozmiary. Wyniku 0:5 nie spodziewali się nawet kibice przyjezdnych.

Przyczyny tej klęski stają się jednak łatwiejsze do zrozumienia, po przeanalizowaniu sytuacji kadrowej ekipy Artura Dadasiewicza. Szkoleniowiec Polesia miał w niedzielę do dyspozycji zaledwie dwunastu zawodników, w tym dwóch bramkarzy.

– Adam Sobolewski, Tomasz Stopa, Paweł Sobolewski, Bartłomiej Lemieszek byli kontuzjowani. Nawet trener Artur Dadasiewicz zmaga się z urazem – tłumaczy Leon Filipek, kierownik Czarnych.

Kolejnym problemem jest konflikt, który powstał pomiędzy miejscowymi piłkarzami i szkoleniowcem. W ostatnim spotkaniu nie pojawili się Kamil Szysiak i Paweł Chojnacki, choć byli przewidziani do gry.

– Wygląda na to, że obrazili się za to, że siedzą na ławce rezerwowych – twierdzi Filipek. – Nie rozumiem ich zachowania. Miejsce na boisku należy wywalczyć sobie na treningach, a nie w taki sposób – denerwuje się Artur Dadasiewicz.

Dziwnie wygląda również sprawa Marcina Bujka, który co mecz zasiada na trybunach w Kocku, ale grać w Polesiu nie zamierza.

– Rozmawiałem z nim przed sezonem. Ustaliliśmy pewne rzeczy, ale Marcin nie pojawia się na zajęciach. Zawiodłem się na miejscowych zawodnikach, dlatego myślę o sprowadzeniu jeszcze dwóch lub trzech piłkarzy spoza Kocka – tłumaczy Dadasiewicz.

Te problemy sprawiły, że Polesie zdecydowało się oddać walkowerem meczu Pucharu Polski z POM Iskrą Piotrowice. Spotkanie miało odbyć się w środę. – Zdajemy sobie sprawę, że nie postępujemy z duchem sportu, ale nie mieliśmy innego wyjścia – twierdzi Filipek.

źródło: dziennikwschodni.pl

autor: ~anonim 2010-09-16 10:00:59

avatar W Okręgówce wszystko jest możliwe!

autor: ~kibic_7 2010-09-17 07:43:00

avatar Mecz z Cisami w niedzielę o godz. 15:30.

autor: ~anonim 2010-09-17 16:24:30

avatar Wszyscy na forum zapraszamy wszystkich kibiców POMU.

autor: ~anonim 2010-09-18 11:37:03

avatar Wszyscy kibice na forum POMU trzeba zebrać się na mecz niedzielny!

autor: ~Pokerspiel 2010-09-29 13:51:35

avatar I should digg your article therefore more people can see it, really helpful, I had a hard time finding the results searching on the web, thanks.rnrn- Murk