Druga wygrana

• autor: EastFlare07, 2012-01-28 17:43

POM-Granit 7-4 (3-3)

bramki: Lis x2, Zając, Rycerz, Rozwadowski, Kaczmarczyk, Wiszowaty.

POM- Dąbała, Rycerz, Rossa, Bartoszcze, Jarmuł, Wiszowaty, Korba, Lis, Zając, Wójcik, Trześniak,-ponadto grali- Glegoła, Rozwadowski, Kaczmarczyk, Król, Kafara, zawodnik testowany.

Mecz zaczął się od prowadzenia naszego zespołu po akcji Marcina Zająca, który zagrał piłkę do Sylwka Lisa, a ten minął bramkarza i otworzył wynik tego spotkania. Pomimo wyniku 3-3 do przerwy więcej z gry miał nasz zespół. W drugiej połowie na początku przeważał zespół Granitu,  po dokonaniu kilku zmian nie potrafiliśmy poukładać sobie gry. Granit  prowadził 4-3, ale później jakby zawodnicy z Bychawy opadli z sił i nasi strzelili im pod rząd cztery bramki. Mimo braku kilku zawodników podstawowych w obu zespołach trenerzy mogli sprawdzić juniorów. W naszym zespole zagrali Kafara, oraz Król i jak na pierwszy raz  z seniorami zagrali na całkiem przyzwoitym poziomie. Mecz zakończył się wcześniej o10min ze względu na spadającą temperaturę i wiejący wiatr.