statystyki szczegółowe

Aktualności

Podwójne zwycięstwo !

• autor: EastFlare07, 2009-10-31 15:59
POM Iskra Piotrowice pokonał dzisiaj Lewart Lubartów na własnym stadionie 2:0 po bramkach Marcina Goździołki i Jarosława Bielaka.
Natomiast rezerwy również odniosły zwycięstwo. Tym razem nie dali szans Sygnałowi Lublin wygrywając 4:0, a bramki zdobyli: Marcin Orzeł 3 i Andrzej Słowiński.

Mecz odbywał się na bardzo grząskiej murawie. Piłkarze narzekali, że ciężko się biega. Do tego temperatura ok. 0 . Więc warunki dość ciężkie. Jednak to drużyna Iskry sprawiała wrażenie lepszej i częściej stwarzała groźne akcje.

Jednak mecz rozpoczął się od groźnej akcji lubartowian. Po dograniu z prawego skrzydła Sławomira Latka piłkę w polu karnym dostał Borys Kaczmarski. Pan Borys "zdobył" bramkę ręką za co został ukarany żółtą kartką.

W pierwszej połowie nie było dość "stuprocentowych sytuacji". Lecz kilkakrotnie groźnie atakował POM. M.in po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karola Orłowskiego groźnym strzałem głową popisał się Rafał Bartoszcze. Piłka jednak minimalnie minęła prawe okienko Michała Wilkołaka.
W pierwszej części meczu bardzo dobre zawody rozgrywali Poleszak, Stępień i Karol Orłowski.

W 55 minucie bo efektownej i bardzo dobrej akcji Jarosława Bielaka piłkę na piątym metrze "na nos" dostał Goździołko. Jednak uderzył wprost w bramkarza gospodarzy. Próbował jeszcze dobijać, ale i tym razem Wilkołak stanął na wysokości zadania i dalej był remis.

Co nie udało się wcześniej wyszło w 68 minucie. Kiedy to dobrym podaniem popisał się Poleszak a formalności dopełnił Goździołko strzałem w długi róg bramkarza. 1:0 dla POM-u

Po wznowieniu gry bliski szybkiego wyrównania był Michał Urbaś. Na szczęście piłka minęła bramkę Radosława Tracza.

W 75 minucie POM prowadził już 2:0. Do piłki przed pole karne wyszedł bramkarz gości Michał Wilkołak, który kopnął wprost pod nogi Bielaka, a ten bez najmniejszych problemów skierował piłkę do pustej bramki.

W 80 minucie spotkania za obrażanie liniowego sędziego czerwoną kartką ukarany został Wilkołak. Prostował on już od pierwszej minuty meczu. Ciągle wyrażał swoje niezadowolenie po każdej interwencji sędziego.

Wygrana bardzo była potrzebna piotrowiczanom. Teraz bardzo ciężka przeprawa czeka naszych zawodników w Bełżycach. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, które odbędzie się 8 listopada o godz. 13:00 na stadionie w Bełżycach !

POM: Tracz - Wałachowski, Burzyński, Bartoszcze, M. Orłowski - P. Wronka (75' Sobkowicz), K. Orłowski (85' Zając), Poleszak, Stępień (65' D. Wronka)  - Goździołko (80' Kaczmarczyk), Bielak