Łatwe Zwycięstwo!

• autor: EastFlare07, 2011-10-09 20:18

Iskra Krzemień-POM-0-3 bramki Kaczmarczykx2, Orłowski

POM-Dąbała, Wałąchowski(75'Budzyński), Bartoszcze, Rossa, Jarmuł, Szalak, Orłowski(55' Wiszowaty), Rycerz, Kaczmarczyk, Lis(60' Korba), Depa(70' Trześniak).

Dzisiejszy mecz nasz zespół zaczął agresywnie nie dopuszczając gospodarzy do głosu, tylko brakiem skuteczności  naszych gospodarze nie przegrali w wyższych rozmiarach. Pierwsza bramka padła już w 12' po wyrzucie z autu najszybciej do piłki dobiegł Michał Szalak, i przytomnie dograł do Radka Kaczmarczyka któremu zostało przystawić nogę i mieliśmy otwarcie wyniku, druga bramka to klasyczna kontra po rzucie rożnym dla gospodarzy piłkę wybitą przeją Sylwek Lis i po indywidualnym rajdzie ograł trzech obrońców Iskry i dograł do wybiegającego na wole pole Radka Kaczmarczyka a ten nie zmarnował sytuacji sam na sam.Trzecia bramka to znowu indywidualny popis naszego trenera który przy końcowej linii miną dwóch obrońców i wyłożył piłkę tym razem Karolowi Orłowskiemu a ten z ok 20m przymierzył strzałem technicznym w same okienko bramki gospodarzy, była dopiero 20' meczu, gdyby nasi byli skuteczniejsi to ten wynik powinien być co najmniej dwa razy taki, sam na sam mieli Łukasz Depa i Sylwek Lis.Druga połowa to kontrolowanie przebiegu gry przez nasz zespół , ale sytuacje były po obu stronach, ale już nie takie klarowne jak w pierwszej połowie.