Aktualności

Remis z pretendentem!!!

• autor: EastFlare07, 2011-08-05 22:57

POM:Lublinianka-Wieniawa 0-0

POM- Tracz, Kucyk, Szalak, Jarmuł, Wałachowski, Korba, Zaw.Test., Orłowski, Zaw.test, Depa, Kaczmarczyk,-oraz po przerwie grali-Słowiński, Budzyński, Wójcik, Lis, Rycerz,

Po efektownym zwycięstwie nad Rohlandem Tuszów 9-0 tym razem nasz zespół sparował z Pretendentem do awansu do trzeciej ligi, z Lublinianką-Wieniawą, i tym razem było bez bramek, ale przeciwnik innej klasy. Pomimo braku goli akcji bramkowych kilka było, po kilku minutach wyrównanej gry strzał oddał Radek Kaczmarczyk, ale bramkarz gości sparował to uderzenie na słupek, później goście doszli do głosu, i stworzyli sobie parę groźnych sytuacji, ale dzisiaj mieliśmy dobrze dysponowanego Radka Tracza w naszej bramce.W drugiej połowie trochę zamieszania w obronie gości poczynił  Łukasz Depa, który też próbował zaskoczyć bramkarza gości, ale narazie bez powodzenia. Najlepszą akcje meczu przeprowadził Andrzej Słowiński, i zagrał do Sylwka Lisa, który uderzył w prost w bramkarza, trzeba też przyznać, że i goście mieli sytuację sam na sam, ale nasz bramkarz piłkę odbił na słupek, i piłka wróciła do gry. Mecz na tle tak mocnego zespołu przyprawia o optymizm co do zbliżającej się ligi, pomimo braku kilku podstawowych zawodników, widać że mamy następców.