GLKS POM-ISKRA PIOTROWICE - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Ktore miejsce zajmie nasza druzyna w sezonie 2014/15?

Najnowsza galeria

Łaczy nas piłka
Ładowanie...

Polecamy




    

Kalendarium

30

03-2015

pon.

31

03-2015

wtorek

01

04-2015

środa

02

04-2015

czwartek

03

04-2015

piątek

04

04-2015

sobota

05

04-2015

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 11, wczoraj: 283
ogółem: 616 549

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na Inaugurację

  • autor: EastFlare07, 2015-03-22 18:16

Polesie-POM 1-0 bramka samobójcza R.Bartoszcze w 87' Michał Rycerz nie wykorzystał rzutu karnego.

POM- Wajrak, Michał Ostrowski, Rossa, Bartoszcze, Jarmuł, Maciej Ostrowski(Kamil Ostrowski), Rycerz, Wójcik, Orłowski( Budzyński),Gil, Kiedrzynek


Ostatni sparing przed rundą rewanżową.

  • autor: EastFlare07, 2015-03-15 12:14

POM PIOTROWICE - AVENIR JABŁONNA  8-0.    

       W ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rundy rewanżowej nasz drużyna na boisku w Strzyżewicach podejmowała Avenir Jabłonna występujący w klasie "A". Tylko pierwsze 10 minut to wyrównane spotkanie w trakcie których goście dwukrotnie zagrozili naszej bramce ale Radosław Tracz nie dał się zaskoczyć. Kolejne minuty to już całkowita dominacja w każdym elemencie gry i niezła skuteczność szczególnie Karola Kiedrzynka, który zaaplikował rywalom 3 bramki, pozostałym łupem bramkowym podzielili się: Ostrowski Michał, Gil Marcin, Świdziński Patryk, Ostrowski Kamil i Rycerz Michał.                

Skład: Tracz R, Rossa T, Ostrowski M, Bartoszcze R, Jarmuł Ł, Rycerz M, Wójcik T, Korba P, Ostrowski M, Kiedrzynek K, Gil M. W drugiej połowie wystąpili: Wajrak B, Świdziński P, Ostrowski K, Olszak P.

                                                                                   


Dodatkowy Sparing

  • autor: EastFlare07, 2015-03-11 23:03

CLJ Motor-POM- 0-0

POM- Wajrak, Michał Ostrowski, Rossa, Bartoszcze, Jarmuł, Maciej Ostrowski, Gil, Wójcik, Rycerz, Kamil Ostrowski, Kiedrzynek, oraz Tracz, Budzyński.

W ramach treningu udało się rozegrać w środę na bocznym boisku Areny Lublin sparing z mocnym przeciwnikiem jakim jest CLJ Motor, mimo okrojonego składu nasz zespół zagrał dużo lepsze spotkanie niż wcześniej kiedy przegraliśmy 1-4, ale i w tym meczy dużo pracy miał nasz bramkarz, ale i my mieliśmy swoje sytuacje grano 2x 35min. Z różnych przyczyn nie mogli zagrać:Dąbała, Orłowski, Kaczmarczyk, Stadnicki, Korba, Świdziński, Chrześcian.


Powiało Optymizmem

  • autor: EastFlare07, 2015-03-07 16:29

POM-Opolanin 1-0 bramka-Patryk Świdziński

POM-Tracz, Michał Ostrowski, Rossa, Bartoszcze, Jarmuł, Wójcik, Korba, Rycerz, Maciej Ostrowski, Kiedrzynek, Kamil Ostrowski, oraz-Wajrak, Budzyński, Świdziński, Gil, Olszak.


Gramy na trawie

  • autor: EastFlare07, 2015-03-06 22:54

Mecz kontrolny POM Iskra Piotrowice-Opolanin Opole Lubelskie odbędzie się w Sobotę godz.11,00 na boisku w Strzyżewicach


Nowy Termin

  • autor: EastFlare07, 2015-03-02 13:23

Mecz sparingowy z Opolaninem Opole Lubelskie zastał zaplanowany na Sobotę 7-03-2015r. na godzinę 11,00 boisko w Strzyżewicach,

jeżeli warunki atmosferyczne będą niekorzystne wtedy mecz rozegrany zostanie w Lublinie na                    ul. Poturzyńskiej również w Sobotę o godz.9,00.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

Perła BorzechówPOM-Iskra Piotrowice
Perła Borzechów   POM-Iskra Piotrowice
2015-04-04, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Polesie KockPOM-Iskra Piotrowice
Polesie Kock 1:0 POM-Iskra Piotrowice
2015-03-22, 13:30:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Unia Wilkołaz 3:0 Wisła II Puławy
Granit Bychawa 0:4 Wisła Annopol
Hetman Gołąb 3:3 LZS Wierzchowiska
Iskra Krzemień 0:2 Tęcza Bełżyce
KS Dąbrowica 0:0 Stal Poniatowa
Perła Borzechów 1:2 Sokół Konopnica
Piaskovia Piaski 1:0 Błekit Cyców
Polesie Kock 1:0 POM - Iskra Piotrowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Polesie Kock - Unia Wilkołaz
POM - Iskra Piotrowice - Piaskovia Piaski
Błekit Cyców - Perła Borzechów
Sokół Konopnica - KS Dąbrowica
Stal Poniatowa - Iskra Krzemień
Tęcza Bełżyce - Hetman Gołąb
LZS Wierzchowiska - Granit Bychawa
Wisła Annopol - Wisła II Puławy